Įmonė įkurta 1995 m. Jos įkūrėja Brigita Michalčonok, kuri savo veiklą, daugiau kaip hobį, pradėjo nuo daugiamečių gėlių tik 12 arų plote Vilniuje, Naujosios Vilnios mikrorajone. Auginti vien daugiametės gėles, kurių buvo virš 200 rūšių buvo per mažai ir po kelių metų kartu su gėlėmis pradėta auginti spygliuočius. Pastatytas pirmasis nedidelis šiltnamis vienmečių auginimui. Pradžioje vienmetes gėles buvo auginamos tik iš sėklų. Dabar jau tik kelios gėlių rūšys iš sėklų, o viskas auginama iš kokybiškų licencijuotų sodinukų, kurie perkami pagal naujausius katalogus.

Šiuo metu didelį plotą užima šiltnamiai, kuriuose auginama vienmetes gėles. Kitas plotas skirtas spygliuočiams ir daugiametėms gėlėms. Atskirai auginamos Smaragdinės ir Brabant (gyvatvorės) tujos. Išskirtas laukas ir chrizantemų, našlaičių auginimui.

Savo produkciją pradedame prekiauti anksti pavasarį – kovo viduryje ir tradiciškai sezoną pradeda našlaitės. Balandžio pradžioje jau akį džiugina įvairiaspalvės surfinijos, pelargonijos, begonijos, verbenos, lobelijos, šlamučiai. Svyrančių gėlių turime įvairių dydžių – nuo sodinukų, kurių galite nusipirkti daigelį ir užauginti patys, iki pasodintų ir užaugintų didžiausių kompozicijų, kurios patenkins bet kokį kliento skonį.

Smulkiažiedės begonijos balandžio vidury žydi visų spalvų gama.Truputį vėliau pražysta stambiažiedės begonijos. Jų auginame ir krūminių, ir svyrančių.

Vasaros pabaigoje siūlome našlaites, viržius ir didžiulį pasirinkimą chrizantemų iki pat vėlinių. Jomis ir baigiame sezoną.

Įvairių spalvų krūminės ir svyrančios pelargonijos, surfinijos, verbenos ir kitos gėlės apželdinimui auginamos nuo ankstyvo pavasario iki vasaros pabaigos.

Pagal kliento pageidavimą galime susodinti įvairių augalų kompozicijas, taip kad gėlės ne tik tarpusavyje draugiškai augs, bet ir vizualiai gražiai atrodys.

Dalyvaujame įvairiuose mugėse ir pristatome savo augalus tiesiogiai užsakius klientui kaip didmenoje taip ir mažmenoje. Mūsų užaugintų gėlių galite nusipirkti ir pardavimo aikštelėse Vilniuje, kuriuose Jums visada patars ir Jus aptarnaus profesionalūs konsultantai.

Konsultuojame augalų priežiūros, tręšimo, pasodinimo vietos klausimais.

Brigita tarp gėlių Gėlės apželdinimui padėka Padėkos sertifikatas Padėkos sertifikatas Padėka Padėka