Apie mus

Mes - Brigita ir Sergejus Michalčonok savo veiklą, daugiau kaip hobį, nei pagrindinį užsiemimą pradėjome 1995m nuo daugiamečių gėlių tik 12arų plote Vilniuje, Naujosios Vilnios mikrorajone. Auginti vien daugiametės gėles, kurių buvo virš 200 rušių buvo per mažai ir po kelių metų kartu su gėlėmis jau veisėme spygliuočius, užaugo pirmas nedidelis šiltnamis vienmečių auginimui.. Plačiau

Susisiekite su mumis:

Telefonas: 8 685 24945, Brigita
arba 8 689 01975, Sergej
E-paštas: brigitami@gmail.com


Apie mus

Mes - Brigita ir Sergejus Michalčonok savo veiklą, daugiau kaip hobį, nei pagrindinį užsiemimą pradėjome 1995m nuo daugiamečių gėlių tik 12arų plote Vilniuje, Naujosios Vilnios mikrorajone. Auginti vien daugiametės gėles, kurių buvo virš 200 rušių buvo per mažai ir po kelių metų kartu su gėlėmis jau veisėme spygliuočius, užaugo pirmas nedidelis šiltnamis vienmečių auginimui. Pradžioje vienmetes gėles auginome tik iš sėklų, dabar jau tik kelios gėlių rūšys auginamos iš sėklų, o viską auginame iš kokybiškų garsių firmų licenzijuotų sodinukų, kurių perkame užsakant iš katalogų.

Šiuo metu beveik 1ha plotą užima šiltnamiai, kuriuose auginame vienmetes gėles. Keliasdešimt arų skirta spygliuočiams ir daugiametėms gėlėms. Dar apie 1ha plote auginamos Smaragdinės ir Braband (gyvatvorynės) tujos. Apie 40arų ploto skirta lauko chrizantemų ir našlaičių auginimui.

 

 


Savo produkciją pradedame prekiauti anksti pavasarį – kovo viduryje ir tradiciškai sezoną atidaro našlaitės. Jų kasmet užauginame apie 45000, dalį vazonėliuose, dalį grunte. Balandžio pradžioje jau akį džiugina įvairiaspalvės surfinijos, palergonijos, begonijos, fuksijos, verbenos, lobelijos, šlamučiai pakabinamuose vazonuose, vazose, loveliuose ir mažose vazonėliuose skirtuose persodinimui pagal kliento pageidavimą. Svyrančias gėles turime įvairių dydžių nuo sodinukų kurių galite nusipirkti daigelį ir užauginti patys iki didžiausių kompozicijų pasodintų ir užaugintų patenkinti bet kurio kliento skonį.

Smulkiažiedės begonijos,jų auginame apie 40000 balandžio vidury žydivisų spalvų gama.Truputį vėliau pražįsta stambiažiedės begonijos. Jų auginame kaip kruminių taip ir svyrančių.

Įvairių spalvų kruminės ir svyrančios palergonijos, surfinijos, verbenos ir kitos gėlės apželdinimui auginamos nuo pavasario iki vasaros pabaigos. Pagal jusų pageidavimą galime susodinti įvairių augalų kompozicijas, taip kad gėlės ne tik tarpusavyje draugiškai augs bet ir vizualiai gražiai atrodys. Taip pat konsultuojame augalų priežiūros, tręšimo, pasodinimo vietos klausimais.

Savo produkciją parduodame, kaip mažmenoje taip ir didmenininkams. Pagrinde gėles parduodame Vilniuje, Kalvarijų turguje dviejose paviljonuose realizuojame savo produkciją, taip pat dalyvaujame įvairiuose mugėse ir pristatome savo augalus tiesiogiai užsakius klientui kaip didmenininkams taip ir mažmenoje. Mūsų užaugintų gėlių galite nusipirkti nuo Trakų iki Zarasų, kaip gėlių salonuose taip ir turgeliuose.

Vasaros viduryje kartu su vasarinėmis gėlėmis parduodame jau žydinčias vasarines chrizantemas. Į vasaros pabaigą: našlaitės, viržiai ir didžiulis pasirinkymas chrizantemų iki pat vėlynių. Mūsų karališkos krūminės chrizantemos savo kokybe ir grožiu patenkins net išrankiausio kliento skonį, nes spalvų ir žiedo formos įvairovė neleis būti nepatenkintam. Lauke ir šiltnamiuose auginame apie 20000 chrizantemų. Jomis ir baigiame sezoną.